برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط عودت و یا تعویض سایز کالا

 

درخواست تعویض سایز و یا عودت کالا تنها با شرایط ذیل امکان پذیر است:

- برای تعویض سایز: تغییر سایز کالای خریداری شده در صورتی امکان پذیر است که سایز کالای خریداری شده مطابق با جدول سایزبندی در مشخصات همان محصول نباشد.
از جایی که مدل های مختلف قواره های مختلفی دارند ملاک تطابق سایز بندی فقط جدول سایز بندی است و نه سایز درج شده روی لباس چرا که ممکن است دو لباس با علامت سایز مختلف یک اندازه باشند مزون کرپ برای رفع این مشکل تمام محصولات را اندازه گیری کرده و با جدول مندرج در سایت تطبیق داده تا اختلاف در سایز رخ ندهد.
(لذا قبل از خرید حتما و حتما سایز خود را با جدول سایز کالای مورد نظر مطابقت دهید)

- برای عودت کالا باید حداقل یکی از شاخصه های مدل ، رنگ ، کیفیت کالا و یا توضیحات کالا با مشخصات درج شده در سایت مغایر باشد.

- کالایی که مشمول موارد فوق است پس از بررسی و تایید کارشناسان مزون توسط مشتری به ادرس مزون ارسال خواهند شد و پس از دریافت مرسوله کارشناسان ما برای ادامه پگیریها با مشتری تماس خواهند گرفت.

توجه!

1-کالای مورد نظر نباید بیش از یک بار پرو شده باشد و همچنین باید صحیح ،سالم و بدون اثار زدگی یا لکه آرایشی و یا از این دست موارد باشد.

2-حداثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالای دارای ایراد به قسمت پشتیبانی «مزون کرپ» اطلاع داده شود.

3-مزون کرپ پس از دریافت کالای مرجوعی از شما برای تعویض یا مرجوعی وجه کالا با شما تماس میگیرد.

- لازم به ذکر است محصولات قبل از ارسال برای خریداران عزیز بطور کامل برسی میشوند تا مشکلاتی از قبیل پارگی ،زدگی،رنگ شدگی و ... نداشته باشند.

 

با تشکر مزون کرپ

آدرس: مشهد - حاشیه بلوار وکیل آباد - 20 متر بالاتر از خروجی دانش آموز - داخل عقب نشینی - پلاک 605 - مزون کرپ
کدپستی: 9188993333
تلفن : 38935595 051
مدیریت : 0624600 915 98+
ایمیل: info@crepemezon.com

تنظیمات

فهرست